Anouk was tweede keus bij Songfestival-nominatie
Anouk heeft ‘via via’ te horen gekregen dat ze dit jaar bijna naar het Eurovisie Songfestival in Bazel was gestuurd. De zangeres eindigde bij de selectie naar eigen zeggen achter Claude op de tweede plek.
“Ik hoef niet te weten dat ik tweede ben geworden. Had dan niks gezegd”, zegt Anouk tegen RTL Boulevard. Ze had het “niet van die mensen zelf” gehoord, maar van een betrokkene. De zangeres had het nummer Where The Mind Goes ingestuurd, dat op haar vrijdag verschenen album staat. “Ik vind het altijd heel moeilijk, maar de keuze is op iemand anders gevallen.”
Anouk deed in 2013 met het nummer Birds mee aan het Eurovisie Songfestival. Ze werd toen negende en was de eerste Nederlandse deelnemer in negen jaar die de finale haalde. “Het leek me hartstikke leuk om het nog een keer te doen met een wat pittiger nummer. Maar het is wat het is.”
De vijftigjarige Anouk snapt de keuze voor Claude wel, die in mei met het nummer C’est La Vie naar Zwitserland gaat. “Het is heel veilig. Hij is jong en fris. Het is geen gevaar. Ik heb niet het idee dat hij dingen gaat roepen of zeggen die niet kunnen. En het is gewoon een heel leuk vrolijk nummer.”
Bron: Nu.nl/BM