Eerste uitzending Lubach bij RTL 4 scoort veel kijkers
dinsdag 25 maart 2025

Eerste uitzending Lubach bij RTL 4 scoort veel kijkers

De eerste uitzending van het satirische nieuwsprogramma Lubach bij de commerciële zender RTL 4 is massaal bekeken. De talkshow van Arjen Lubach en zijn team scoorde ruim boven een miljoen kijkers.

Volgens kijkcijferexpert Tina Nijkamp debuteerde Lubach met bijna 1,3 miljoen kijkers en dat is uiteraard nog exclusief uitgesteld kijken. Het programma trok 43,8 procent van alle kijkers tussen de 25 en 54 jaar naar zich toe.

Opvallend was een item over onze premier Dick Schoof. Daarin werd Schoof overdreven neergezet als een sterke leider en een persoonlijkheid van groot formaat. De afgelopen maanden kwam juist het beeld naar voren van een premier zonder eigen partij, die naar de de pijpen van de coalitieleiders moet dansen.

Er was online wat kritiek op het nogal uitdrukkelijke gelach op de achtergrond. “Ik ben blij dat die misselijke lachband ook andere mensen de keel uit hangt”, klonk het. Een woordvoerder van RTL meldt nu desgevraagd dat er helemaal geen lachband wordt gebruikt, maar het publiek gewoon enthousiast is.

Lubach is van maandag tot en met donderdag om 22.00 uur op RTL 4 te zien. De producent is Human Factor.

Bron: BM

Bericht delen